ایرج به عرصه آواز بازگشت

پایگاه خبری تحلیلی نگاتیو: «سرحال» با صدای استاد «ایرج »همزمان با زادروزش منتشر شد
تک آهنگ «سرحال» جدیدترین آهنگ استاد ایرج خواجه امیری با آهنگسازی بهنام خدارحمی منتشر شد و درحالی در دسترس علاقه مندان قرار گرفت که پاسخی برای آن دسته از کج‌سلیقگانی است که برای هنر سن و سال قائلند.«سرحال» با صدای حسین خواجه امیری (ایرج) یک قطعه ی ارکسترال است که تنظیم آن نیز برای ارکسترتوسط بهنام خدارحمی انجام شده است. این قطعه امضای هنرمندی است که برای ماندگاری صدای خاطره‌انگیزش پایانی و انقضایی نیست و بر این باور است که هنرمند تا زمانی که زنده است ومخاطبش طلب می‌کند، لبریز از هنر خواهد ماند.
مهیار فیروز بخت (ویلن سلو)،کوشا صرافی گهر، علی جعفری، امیر فیروز بخت، سینا جهان آبادی(ویلن) پیام طونی و کوشا صرافی گهر (ویولا)، کریم قربانی و داوود منادی( ویلنسل)عادل اصغرزاده(کنترباس)، حسین میرزایی(هورن)، حسین شریفی(ترومبون)، حسن فراهانی(ترومپت)، بهنام خدارحمی(پیانو)، محمد دلنوازی(بربط)،
محمدرضا محمدی (قانون)، امید امیری (تار)، فرزاد قیصری پور(تیمپانی)، مژگان محسنی(مثلث)،
بهراد بیات(زنبورک) و بابک خواجه نوری(تنبک و دایره) نوازندگی این قطعه ی تمام آکوستیک و ارکسترال را بر عهده داشته اند.
سرحال در شرکت بین المللی «صدای دنیای هنر» تهیه و تولید شده وامیراحسان فدایی و محمد بکرانی مدیران اجرایی این
پروژه ارکسترال بوده اند.حسین خواجه‌امیری روز ۱۱ دی ۱۳۱۱ متولد شد. وی با نام ایرج شناخته می‌شود و با لقب «پهلوان آواز» در میان هوادارانش مشهور است.«سرحال» بار دیگر ثابت کرد صدای جاودانه‌ی این خواننده، تا ابد ماندگار خواهد بود.
#ایرج به عرصه آواز بازگشت

#پایگاه خبری تحلیلی نگاتیو